Archiwum - 2018 POWERADE RUN


Harmonogram wydarzenia

Szanowni Biegacze

Zapraszamy raz jeszcze do udziału i przybycia w rejon Hotelowego Kompleksu Leśnego w Arturówku. Biuro zawodów będzie zorganizowane przy placu zabaw w rejonie ulicy Skrzydlatej 75 (oznaczymy strzałkami kierunek)

9.00 - otwarcie Biura biegu Powerade RUN
9.00 – 11.00 wydawanie pakietów startowych do Biegu Głównego na 5 km oraz numerów startowych dla dzieci do Biegów Dziecięcych
10.45 start Biegu Cappy dzieci najmłodszych na 200 m
11.00 start Biegu Cappy dzieci starszych na 400 m
11.30 rozgrzewka do Biegu Głównego Powerade RUN na 5 km
12.00 start biegu POWERADE RUN na 5 km
13.00 dekoracja zwycięzców poszczególnych kategorii Biegu Powerade RUN
13.30 zamknięcie zawodów


Informacja dla osób niepełnoletnich

Osoby niepełnoletnie chcące wystartować w biegu, muszą poprosić rodziców / opiekunów o wypełnienie oświadczenia dostępnego poniżej. Pamiętajcie, że warunkiem dopuszczenia do startu jest obecność rodzica lub opiekuna wraz z dowodem osobistym w momencie weryfikacji zawodnika w Biurze Zawodów.

pogoda

Kochani

Jestesmy ULTRA pozytywnie zbudowani liczbą zapisanych osób – pobiegnie nas ponad 440 dorosłych i 100 dzieci. Ekstra!!! Bardzo dziekujemy za zgłoszenia i z radością informujemy ze pogoda w sobotę będzie WSPANIAŁA. Zobaczcie prognozę... idealne warunki do biegania.
Mimo nieustajacego deszczu za oknem, Sobota należy do nas - wszystkie portale pogodowe to mówią:)
Do zobaczenia w sobotę 19.05 w Arturówku.

400

Kochani - jest nas ponad 400
- będzie się działo!

Zapisy kończą się dziś o północy, a my skaczemy z radości, że jest nas tak wiele. Szykujcie się na dobrą zabawę i ostrą rywalizację na trasie biegu. Do zobaczenia w sobotę.

nie przegap

Drodzy Biegacze - ostatnia prosta!

Pamiętajcie, że zapisy na bieg główny kończą się w środę 16 maja o godz. 24:00 (zgodnie z regulaminem). Nie przegapcie terminu i powiadomcie znajomych, którzy jeszcze się nie zapisali. Przygotowania idą pełną parą, jak widzicie na zdjęciu, pakujemy pakiety startowe i nagrody, a już w sobotę widzimy się na trasie w Arturówku.

partnerzy

Dziś przedstawiamy kolejnych partnerów naszego wydarzenia!

Z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprezentować Wam kolejne firmy, które ufundują nagrody dla zwycięzców biegu. Firma Herbamedicus jest fundatorem produktów własnej marki, natomiast firma Ekosmetolog funduje vouchery na zabiegi estetyczne w swoim salonie.

300

Już jest nas 300 - robi sie gorąco!

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za intensywne zapisy. Czy wkrótce okaże się, że możliwe jest 400? Śledź naszą stronę i przekonaj się o tym.

NAGRODY

Biegaczki i Biegacze!

Z przyjemnością pokazujemy nagrody dla najszybszych biegaczy w biegu głównym Powerade Run na 5 km. Zwycięzcy kategorii generalnych Kobiet i Mężczyzn otrzymają:
Zwycięzca otrzyma: PUCHAR + torbę Adidas + komplet rollerów + zestaw produktów firmy Herbamedicus + bidon Powerade + ręcznik Powerade + voucher na zabieg estetyczny od firmy Ecosmetolog.
Zdobywcy miejsc 2,3,4 dostaną zestaw upominków: torbę Adidas + komplet rollerów + bidon Powerade + zestaw produktów firmy Herbamedicus.
Nagrody dla najszybszych Drużyn (nagradzamy 4 osoby z drużyny z najlepszymi czasami):
Dla biegaczy najszybszej drużyny mamy zestaw upominków (ręcznik Powerade + bidon Powerade + zestaw produktów firmy Herbamedicus + koc FUZETEA)
Biegacze drużyn z miejsc 2,3,4 dostaną zestaw upominków (ręcznik Powerade + bidon POWERADE + zestaw produktów firmy Herbamedicus)
Nagrody czekają – specjalne podium się tworzy – zapisujcie się i pobiegnijcie z nami!

200

Mamy ponad 200 uczestników!
Dziękujemy!

Zapraszamy kolejnych biegaczy, im nas więcej, tym będzie weselej. Rejestrujcie się i przybywajcie,
czekamy na Was.

pakiet startowy - zawartość

Drodzy biegacze!
W naszym pakiecie startowym znajdziecie:

butelkę Powerade 0,5 l, butelkę Kropli Beskidu 0,5 l, herbatę FUZETEA, numer startowy z agrafkami, bezpłatny voucher do FIT FABRIC, chip do pomiaru czasu, opaskę silikonową na rękę, firmowy gadżet oraz praktyczny worek przydatny dla biegacza. Na mecie każdy dostanie super sałatkę fit, przepiękny medal, a zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają ekstra nagrody rzeczowe! Nagradzamy nietypowo – 4 pierwsze miejsca!!!

FitFabric trening

Partnerem naszego biegu został Fit Fabric!

Każdy uczestnik biegu otrzyma darmowy voucher na trening w dowolnym klubie sieci. Zachęcamy do zapisów.

Profilaktyka i zdrowie

Profilaktyka i Zdrowie - partnerem wydarzenia

Miło nam poinformować, że firma Profilaktyka i Zdrowie została oficjalnym Partnerem naszego wydarzenia i zapewni zabezpieczenie medyczne podczas wszystkich biegów. Wykwalifikowany zespół medyczny zatroszczy się o nasze bezpieczeństwo.Bieg dzieci

Zapisy na biegi dla najmłodszych!

Przed biegiem głównym Maluchy 8 lat i młodsze, pobiegną na dystansie 200m, natomiast Starszaki w wieku od 9 do 12 lat, pokonają dystans 400m. Dla każdego dziecka medal. Zapisujcie swoje pociechy, niech bawią się wspólnie z Wami.Prezentacja medali

Drodzy Biegacze! Już jest!

Dziś prezentujemy medal dla uczestników biegu głównego. Nasi graficy włożyli dużo dobrej energii i przygotowali piekną pamiątkę z I edycji POWERADE RUN. Zapisujcie się, przyjeżdżajcie, pobiegnijcie z nami, wasza kolekcja medali wzbogaci się o ten piękny egzemplarz.Fit and Jar

Specjalność od firmy Fit&Jar dla każdego uczestnika biegu.

Nasz Partner, Firma Fit & Jar przygotuje super poczęstunek, który otrzymacie na mecie po ukończeniu biegu. Fantastyczna sałatka biegacza błyskawicznie uzupełni energię.Numer Startowy

Zapisz się na bieg i wystartuj
z imiennym numerem startowym!

Pokaż znajomym, że startujesz w Powerade Run!. Jeśli zapisałeś się już na nasze wydarzenie, pokaż swój numer startowy znajomym na facebook'u.Zapisy - nagrody

90 biletów do Multikina!

Wiosna pobudza coraz wiecej osób do aktywności. Widać biegających, rowerzystów, rolkarzy :) I bardzo nas to cieszy, bo to zapowiada wyjątkowo aktywny czas... Dlatego my też się uaktywniamy! UWAGA BIEGACZE! dla 90 pierwszych osób na mecie POWERADE RUN w kolejności od 1 do 90, mamy w prezencie oprócz medalu, który wkrótce pokażemy, DARMOWY BILET DO MULTIKINA! Zapisujcie się – przybywajcie – dołączcie do aktywnych:)Powerade Run - Informacje

Trwają zapisy, koszt udziału
to cegiełka 20 zł

Całość dochodu z zapisów przeznaczona będzie na rzecz fundacji "Edukacja i Sport", której celem jest promocja sportu wśród dzieci i młodzieży.
Chętni mogą zapłacić więcej, żeby wspomóc fundację - instrukcja poniżej.numer startowy

Jest już nas ponad 100!

- a zapisy dopiero się rozkręcają! Bardzo się cieszymy i czekamy na kolejnych chętnych do udziału w imprezie. Już niektórzy biegacze rozpoczęli ostry trening przed zawodami w Arturówku. Odwiedzajcie nas często, bo wkrótce prezentacja OFICJALNEGO MEDALU:)Zapisy - nagrody

Po pierwszym dniu zapisanych jest już 39 ZAWODNIKÓW!!!

Osoby, które jako pierwsze zapisały sie na bieg, (numery startowe od 20 do 39) otrzymają obiecane upominki – niespodzianki, które będą dołączone do pakietów startowych.
Pakiety startowe do odebrania w dniu zawodów w Biurze Zawodów na terenie Hotelowego Kompleksu Leśnego w "Leśniczówce" przy ul. Skrzydlatej 75Las Łagiewnickic-copis atrakcji

Las Łagiewnicki w Łodzi czeka na Ciebie.

To miejsce, kryje w sobie wspaniałe widoki, bajeczne trasy spacerowe i rowerowe, ale nie tylko. Przetarte ścieżki, miejscami pokryte brukiem, nadają się wspaniale na aktywny wypoczynek dla całych rodzin.Jak oddychać podczas biegu?

Jak oddychać podczas biegania? - porady

Wydajność oddychania wpływa na czas i dystans biegu. Im mniej tlenu dostaje się do płuc, tym szybciej organizm odczuwa zmęczenie i ma mniej siły na dalszy wysiłek fizyczny.Dieta biegacza

Składniki diety
dla aktywnych biegaczy

Biegając, nie powinniśmy zapominać o prawidłowej diecie. Jak powinna wyglądać optymalna dieta dla sportowca? Jakie proporcje poszczególnych składników odżywczych powinnyśmy zachowywać?Technika biegania

Technika biegania - zadbaj o właściwe ułożenie ciała

Poprawny technicznie bieg – z prawidłową postawą, ułożeniem barków, głowy, stóp i kolan oraz pracą rąk – zwiększa efektywność i bezpieczeństwo treningów a tym samym zmniejsza ryzyko kontuzji.


TRASA


Trasa

Trasa - dystans 5 km

Przebiegać będzie przez punkty oznaczone na mapie jako 1,2,3,4,5, wskazujące położenie każdego kilometra trasy. :

Start i meta - ul. Skrzydlata 75 w Łodzi,
Współrzędne: 51,8238; 19,4709